Umage Carmina Medium Lampe Hvid

Umage Carmina medium lampe henter inspiration fra de bløde bølger langs Danmarks kyststrækninger. Designet af Anders Klem, tilføjer denne hvid lampeskærm et roligt og elegant præg til din indretning, ideel til moderne hjem.

Umage Carmina Medium Lampe Hvid koster lige nu 639 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (10. marts 2026) og 639 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Carmina medium skærm, hvid
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Carmina medium lampe hvid : Erling Christensen Møbler
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Carmina lampeskærm, hvid, Ø48 cm
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lampeskærme