Umage Asteria væglampe Pearl White

Umage Asteria væglampe i Pearl White er designet med fokus på detaljer. Den har en diskret dæmpningsknap ved lampeskærmen, der gør det muligt at justere lysets intensitet og vinkel. Dette giver en ideel belysning til både læsning og stemningsskabelse.

Umage Asteria væglampe Pearl White koster lige nu 1.319 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.231 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.231 kr (10. marts 2026) og 1.319 kr (01. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.319 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria væglampe kort, pearl hvid/messing
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria væglampe Pearl White : Erling Christensen Møbler
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Wall Kort væglampe Ø15 cm Pearl White
1.970 kr
Total: 1.970 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Væglampebeslag