Umage Asteria væglampe Nuance Mist

5.0 (3 anmeldelser)
Umage Asteria væglampe Nuance Mist
Bedste pris
Stabil pris
1.319kr
1.970 krSPAR 33%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Umage Asteria væglampe Nuance Mist er designet med fokus på detaljer og har en diskret dæmpningsknap placeret ved lampeskærmen. Dette gør det muligt at justere både lysets intensitet og vinkel, så du kan skabe et koncentreret spotlight eller tilpasse belysningen efter behov. Lampen har et minimalistisk og tidløst udtryk, der passer ind i mange indretninger.

Umage Asteria væglampe Nuance Mist koster lige nu 1.319 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.237 kr. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.237 kr (09. maj 2026) og 1.319 kr (01. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.319 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria væglampe Nuance Mist : Erling Christensen Møbler
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria væglampe kort, mist grå/messing
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Wall Kort væglampe Ø15 cm Nuance Mist
1.970 kr
Total: 1.970 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE