Umage Asteria væglampe lang Black

Umage Asteria væglampe lang Black er designet med fokus på detaljer og et minimalistisk udtryk. Lampen giver mulighed for at tilpasse belysningen til rummet og er udstyret med en dæmpbar funktion, der betjenes via en diskret knap placeret på lampens skærm. Velegnet til moderne indretning, hvor fleksibel belysning ønskes.

Umage Asteria væglampe lang Black koster lige nu 1.479 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.386 kr. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.386 kr (09. maj 2026) og 1.479 kr (31. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.479 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria væglampe lang, sort/messing
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria væglampe, lang Black : Erling Christensen Møbler
1.849 kr
+ fri fragt
Total: 1.849 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Wall Long Væglampe Ø15 cm Black
2.210 kr
Total: 2.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE