Umage Asteria Up Loftlampe Medium Pearl White

Umage Asteria Up loftlampen er designet med et minimalistisk og tidløst udtryk, perfekt til det moderne hjem. Lampen har en integreret LED-lyskilde, der giver et blødt og jævnt lys, ideelt til både gang, køkken eller stue. Med sin diskrete stil tilfører den elegance og funktionalitet til enhver indretning.

Umage Asteria Up Loftlampe Medium Pearl White koster lige nu 2.639 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.382 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.382 kr (10. marts 2026) og 2.639 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.639 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria Up medium loftlampe, pearl hvid/messing
2.639 kr
+ fri fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria loftlampe Medium
3.299 kr
+ fri fragt
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria Up loftlampe, hvid, Ø43 cm
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Up Loftlampe M Ø43 cm Pearl White
3.945 kr
Total: 3.945 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag