Umage Asteria Up Loftlampe Medium Antracite Grey

Umage Asteria Up loftlampe kombinerer skandinavisk minimalisme med funktionalitet. Den integrerede LED-belysning giver et omfattende lys, ideelt til stue, køkken eller gang. Det tidløse design og antracitgrå farve passer perfekt til moderne indretninger.

Umage Asteria Up Loftlampe Medium Antracite Grey koster lige nu 2.639 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.243 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.243 kr (10. marts 2026) og 2.639 kr (31. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.639 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria loftlampe Medium
2.639 kr
+ fri fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria Up medium loftlampe, antrasit/messing
2.639 kr
+ fri fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria Up loftlampe, grå, Ø43 cm
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Up Loftlampe M Ø43 cm Anthracite Grey
3.945 kr
Total: 3.945 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag