Umage Asteria Up Loftlampe Large Pearl White

Umage Asteria Up loftlampen i pearl white kombinerer minimalistisk elegance med praktisk funktionalitet. Dens integrerede LED-lys giver en behagelig belysning i større rum som køkkener eller stuer. Designet af Søren Ravn Christensen, fremstår den med et tidløst udtryk, der passer perfekt til moderne indretninger.

Umage Asteria Up Loftlampe Large Pearl White koster lige nu 3.919 kr. En stigning på 28,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.045 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.045 kr (02. april 2026) og 3.919 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.919 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria Up large loftlampe, pearl hvid/messing
3.919 kr
+ fri fragt
Total: 3.919 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria loftlampe Large
4.899 kr
+ fri fragt
Total: 4.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria Up loftlampe, hvid, Ø60 cm
4.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.939 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Up Loftlampe L Ø60 cm Pearl White
5.520 kr
Total: 5.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag