Umage Asteria Up Loftlampe Large Black

Umage Asteria Up loftlampen er et ikonisk indslag i ethvert rum med sit minimalistiske design og integrerede LED-belysning. Det tidløse udtryk passer perfekt i både moderne og klassiske indretninger, mens den sorte finish giver et sofistikeret look. Med en diameter på 60 cm er den ideel til større rum som stuer og køkkener.

Umage Asteria Up Loftlampe Large Black koster lige nu 3.919 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.331 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.331 kr (10. marts 2026) og 3.919 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.919 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria Up large loftlampe, sort/messing
3.919 kr
+ fri fragt
Total: 3.919 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria Up loftlampe Large
4.899 kr
+ fri fragt
Total: 4.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria Up loftlampe, sort, Ø60 cm
4.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.939 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Up Loftlampe L Ø60 cm Black
5.520 kr
Total: 5.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag