Umage Asteria Up Loftlampe Large Anthracite Grey

Umage Asteria Up loftlampe kombinerer minimalistisk design med funktionalitet. Med sin antracitgrå nuance og messingdetaljer passer denne lampe smukt ind i ethvert moderne hjem. Den indbyggede LED-belysning sikrer klart lys, ideelt for både køkken og stue.

Umage Asteria Up Loftlampe Large Anthracite Grey koster lige nu 3.919 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.331 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.331 kr (10. marts 2026) og 3.919 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.919 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria loftlampe Large
3.919 kr
+ fri fragt
Total: 3.919 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria Up large loftlampe, antrasit/messing
3.919 kr
+ fri fragt
Total: 3.919 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
ASTERIA UP LOFTLAMPE 2330 ANTHRACITE GREY
3.919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.958 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria Up loftlampe, grå, Ø60 cm
4.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.939 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Up Loftlampe L Ø60 cm Anthracite Grey
5.520 kr
Total: 5.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag