Umage Asteria Move bordlampe Nuance Olive

4.5 (119 anmeldelser)

Umage Asteria Move er en elegant og bærbar bordlampe i olivengrøn, designet af Søren Ravn Christensen. Den trådløse lampe har en indbygget LED-panel og diffusor, der giver en behagelig belysning. Perfekt til fleksibel indretning og kan nemt flyttes rundt efter behov.

Umage Asteria Move bordlampe Nuance Olive koster lige nu 1.319 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.235 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.235 kr (29. maj 2026) og 1.319 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.319 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria Move batteri-/bordlampe, olive grøn/messing
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria move bordlampe Nuance Olive : Erling Christensen Møbler
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Move Bærbar lampe Nuance Olive
1.970 kr
Total: 1.970 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lamper