Umage Asteria Move bordlampe

4.5 (119 anmeldelser)

Umage Asteria Move er en elegant, genopladelig bordlampe i skovgrøn. Med indbygget LED-panel og hvid diffusor skaber den en behagelig belysning. Lampen er let at transportere og kan placeres, hvor du har brug for belysning uden ledninger.

Umage Asteria Move bordlampe koster lige nu 1.169 kr. En stigning på 11,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.050 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.050 kr (17. april 2026) og 1.319 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.169 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria Move genopladelig bordlampe, grøn
1.169 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria Move batteri-/bordlampe, forest grøn/messing
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria move bordlampe Forest Green : Erling Christensen Møbler
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lamper