Umage Asteria Move bordlampe

4.5 (119 anmeldelser)

Umage Asteria Move er en elegant og fleksibel bordlampe, der passer perfekt ind i ethvert rum. Med sin indbyggede LED og ledningsfri funktionalitet kan den nemt flyttes rundt for optimal belysning. Den perlehvide finish og de smukke messingdetaljer tilføjer et tidløst touch til dit hjem.

Umage Asteria Move bordlampe koster lige nu 1.319 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.190 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.190 kr (25. marts 2026) og 1.319 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.319 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria Move batteri-/bordlampe, pearl hvid/messing
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria move bordlampe Pearl White : Erling Christensen Møbler
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria Move genopladelig bordlampe, perlehvid
1.709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lamper
finish: Black
funktioner: Justerbar, Ledningsfri
stil: Stem
type: Bord