Umage Asteria Move

4.5 (148 anmeldelser)

Umage Asteria Move er en bærbar og genopladelig bordlampe uden ledninger, hvilket gør den nem at flytte rundt og bruge i forskellige rum. Lampen har indbygget LED-panel og en hvid diffusor, der sikrer behagelig belysning. Designet er stilrent med messingdetaljer, og lampen er velegnet til både hjemmet og kontoret, hvor fleksibel belysning ønskes.

Umage Asteria Move koster lige nu 1.319 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.235 kr. Vores prishistorik bygger på 56 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.235 kr (28. maj 2026) og 1.319 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.319 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria Move batteri-/bordlampe, sort/messing
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria Move genopladelig bordlampe, sort
1.439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria move bordlampe Black : Erling Christensen Møbler
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Move Bærbar lampe Black
1.970 kr
Total: 1.970 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE