Umage Asteria Mini Pendel Pearl White

Umage Asteria Mini pendel forener minimalistisk design med moderne teknologi. Med sit indbyggede LED-panel og slanke form giver den et blødt, behageligt lys, der passer perfekt over spisebordet eller i hyggekrogen. Designet af Søren Ravn Christensen, udført i aluminium og akrylplast, tilbyder lampen både stil og funktionalitet.

Umage Asteria Mini Pendel Pearl White koster lige nu 1.519 kr. En stigning på 30,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.161 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.161 kr (30. marts 2026) og 1.519 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.519 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria mini pendel, pearl hvid/messing
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
ASTERIA MINI PENDEL 2206 PEARL WHITE
1.519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.558 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria pendel Mini
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria pendel, hvid, Ø31 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag