Umage Asteria Mini Pendel Nuance Rose

4.7 (181 anmeldelser)
Umage Asteria Mini Pendel Nuance Rose
Bedste pris
Stabil pris
1.519kr
2.210 krSPAR 31%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Umage Asteria Mini pendel i Nuance Rose kombinerer elegant design med avanceret teknologi. Med en integreret LED-lyskilde udsender lampen et blødt og behageligt lys, der passer perfekt til både hjem og kontor. Dens minimalistiske form og messingdetaljer gør den til et stilfuldt valg i enhver indretning.

Umage Asteria Mini Pendel Nuance Rose koster lige nu 1.519 kr. En stigning på 30,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.161 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.161 kr (29. marts 2026) og 1.519 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.519 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria pendel Mini
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria mini pendel, rose/messing
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria pendel, lys rød, Ø31 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Mini pendellampe Ø31 cm Nuance Rose
2.210 kr
Total: 2.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag