Umage Asteria Mini Pendel Forest Green

Umage Asteria Mini Pendel er en stilfuld kombination af flot design og moderne teknologi. Den skovgrønne pendel med messingdetaljer udsender et blødt og behageligt lys fra sin integrerede LED-lyskilde. Perfekt til at skabe en elegant atmosfære i hjemmet.

Umage Asteria Mini Pendel Forest Green koster lige nu 1.519 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.335 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.335 kr (10. marts 2026) og 1.519 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.519 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria mini pendel, forest grøn/messing
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
ASTERIA MINI PENDEL 2208 FOREST GREEN
1.519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.558 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria pendel Mini
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria pendel, grøn, Ø31 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag