Umage Asteria Mini Pendel

4.7 (181 anmeldelser)

Umage Asteria Mini pendel kombinerer elegant design med moderne teknologi. Den olivengrønne pendel har en integreret LED-lyskilde, der skaber et blødt og behageligt lys, perfekt til både stue og køkken. Messing-detaljerne tilføjer et sofistikeret touch til enhver indretning.

Umage Asteria Mini Pendel koster lige nu 1.519 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.424 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.424 kr (10. marts 2026) og 1.519 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.519 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria mini pendel, olive grøn/messing
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
ASTERIA MINI PENDEL 2431 NUANCE OLIVE
1.519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.558 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria pendel, mini Nuance olive/Messing : Erling Christensen Møbler
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag
finish: Hvid, Messing, Sort, Stål
funktioner: Mini
monteringstype: Hængelampe
pæretype: LED