Umage Asteria Mini Pendel

4.7 (181 anmeldelser)

Asteria Mini Pendel fra Umage kombinerer elegant design med avanceret teknologi. Denne minimalistiske lampe har et indbygget LED-panel for behagelig belysning. Ideel til moderne hjem, hvor æstetik og funktionalitet er i fokus.

Umage Asteria Mini Pendel koster lige nu 1.519 kr. En stigning på 30,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.161 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.161 kr (30. marts 2026) og 1.519 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.519 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria mini pendel, antrasit/messing
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria pendel, mini Anthracite grey/Messing : Erling Christensen Møbler
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria pendel, grå, Ø31 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Mini pendellampe Ø31 cm Anthracite Grey
2.210 kr
Total: 2.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag