Umage Asteria Mini Nuance Mist

4.7 (180 anmeldelser)
Umage Asteria Mini Nuance Mist
Bedste pris
Stabil pris
1.154kr
1.519 krSPAR 24%
hos LampeGuru.dk
På lagerLaveste

Umage Asteria Mini pendel kombinerer elegant design med avanceret teknologi. Denne stilfulde lampe har et indbygget LED-panel, der giver et roligt, ensartet lys. Den minimalistiske form og de messingfarvede detaljer gør den ideel til moderne indretninger, uanset om den hænger over spisebordet eller som stemningsfuld belysning i stuen.

Umage Asteria Mini Nuance Mist koster lige nu 1.154 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.519 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.154 kr (05. juni 2026) og 1.519 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.154 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria pendel, gråhvid, Ø31 cm
1.154 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.193 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria pendel Mini
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria mini pendel, mist grå/messing
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag