Umage Asteria Micro Baldakin Sort

Umage Asteria Micro Baldakin gør det nemt at skabe en elegant og stemningsfuld belysning. Saml tre Asteria Micro lamper i en smuk klynge, perfekt til dit læsehjørne eller spisebord.

Umage Asteria Micro Baldakin Sort koster lige nu 769 kr. En stigning på 33,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 576 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 576 kr (10. april 2026) og 769 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 769 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Baldakin til Asteria micro Sort : Erling Christensen Møbler
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria micro cluster 3 baldakin, sort
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Micro Cluster Affjedring
945 kr
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 25.0%

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag