Umage Asteria Micro

Umage Asteria Micro er en pendellampe med et diskret og elegant udtryk, der kombinerer design, teknologi og håndværk. Lampen har en indbygget LED-lyskilde, som udsender et blødt lys. Designet af Søren Ravn Christensen, passer lampen ind i mange moderne indretninger og giver et tidløst look over spisebordet, i entreen eller andre steder, hvor du ønsker en minimalistisk belysning.

Umage Asteria Micro koster lige nu 999 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 934 kr. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 934 kr (09. maj 2026) og 999 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria micro pendel, sort/messing
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria micro pendel, dæmpbar Black : Erling Christensen Møbler
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Micro Loftlampe Ø15 cm Black
1.500 kr
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE