Umage Asteria Medium Pendel

Umage Asteria Medium pendel kombinerer elegance og minimalisme med sin slanke form og indbyggede LED-panel. Designet af Søren Ravn Christensen, udsender denne pendel et blødt og behageligt lys, der skaber en stemningsfuld atmosfære i ethvert rum. Den smukt designede lampe er lavet af aluminium og akrylplast, hvilket sikrer både holdbarhed og et tidløst udtryk.

Umage Asteria Medium Pendel koster lige nu 2.149 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.954 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.954 kr (16. april 2026) og 2.149 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.149 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria medium pendel, pearl hvid/messing
2.149 kr
+ fri fragt
Total: 2.149 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria pendel Medium
2.159 kr
+ fri fragt
Total: 2.159 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
ASTERIA PENDEL MEDIUM 2170 PEARL WHITE
2.159 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria pendel, hvid, Ø43 cm
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag