Umage Asteria gulvlampe Sort

4.2 (27 anmeldelser)

Umage Asteria gulvlampe kombinerer skandinavisk minimalisme med elegant design. Med en diameter på 43 cm og sort finish passer den perfekt i moderne hjem og tilføjer et stilfuldt touch til enhver indretning.

Umage Asteria gulvlampe Sort koster lige nu 3.519 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.299 kr (10. marts 2026) og 3.519 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.519 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria gulvlampe, sort/messing
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria gulvlampe Sort : Erling Christensen Møbler
4.399 kr
+ fri fragt
Total: 4.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Gulvlampe Ø43 cm Black
5.125 kr
Total: 5.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lamper