Umage Asteria Gulvlampe Ruby Red

Umage Asteria gulvlampe i Ruby Red kombinerer et stilrent minimalistisk design med funktionalitet. Med sin elegante form og det varme LED-lys er den ideel til både moderne og klassiske indretninger. Designet af Søren Ravn Christensen bringer lampen en tidløs elegance til dit hjem.

Umage Asteria Gulvlampe Ruby Red koster lige nu 3.519 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.991 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.991 kr (10. marts 2026) og 3.519 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.519 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria gulvlampe, ruby rød/messing
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria gulvlampe Ruby red : Erling Christensen Møbler
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria gulvlampe, rød
4.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.438 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lamper