Umage Asteria Gulvlampe Pearl White

4.2 (27 anmeldelser)

Umage Asteria gulvlampe forener minimalistisk design med funktionel belysning. Med sit elegante udtryk i pearl hvid og messing, skaber den et stilfuldt og tidløst look i ethvert rum. Det integrerede LED-lys giver et behageligt og blidt lys, perfekt til hverdagsbrug.

Umage Asteria Gulvlampe Pearl White koster lige nu 3.519 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.991 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.991 kr (10. marts 2026) og 3.519 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.519 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria gulvlampe, pearl hvid/messing
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria gulvlampe Pearl white : Erling Christensen Møbler
4.399 kr
+ fri fragt
Total: 4.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria gulvlampe, hvid
4.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.438 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria Gulvlampe Ø43 cm Pearl White
5.125 kr
Total: 5.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lamper