Umage Asteria gulvlampe

4.2 (27 anmeldelser)

Umage Asteria gulvlampe kombinerer minimalistisk design og elegance med sin dybe skovgrønne farve. Skabt til at give et blødt, behageligt lys, passer denne lampe perfekt ind i både moderne og klassiske hjem. Dens enkle linjer og tidløse udtryk gør den til et alsidigt valg for enhver indretning.

Umage Asteria gulvlampe koster lige nu 3.519 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.177 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.177 kr (10. marts 2026) og 3.519 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.519 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria gulvlampe, forest grøn/messing
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria gulvlampe Forest green : Erling Christensen Møbler
4.399 kr
+ fri fragt
Total: 4.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria gulvlampe, grøn
4.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.438 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lamper