Umage Asteria bordlampe

4.5 (72 anmeldelser)
Umage Asteria bordlampe
Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
1.999 krSPAR 10%
hos LampeGuru.dk
På lagerLaveste

Umage Asteria bordlampe har et minimalistisk og tidløst design, der passer ind i mange indretninger. Lampen er udstyret med et indbygget USB-stik, så du nemt kan oplade din telefon eller andre enheder direkte fra lampen. Den leveres i farven nuance orange og er en del af Umages Asteria-serie, der også omfatter andre lampetyper.

Umage Asteria bordlampe koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.999 kr. Vores prishistorik bygger på 56 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (03. juli 2026) og 1.999 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria bordlampe med USB, orange
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria bordlampe Nuance orange : Erling Christensen Møbler
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria bordlampe m/USB, orange/messing
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE