Umage Asteria bordlampe

4.5 (63 anmeldelser)
Umage Asteria bordlampe
Bedste pris
Stabil pris
1.999kr
2.995 krSPAR 33%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Umage Asteria bordlampe kombinerer elegant minimalistisk design med praktisk funktionalitet. Denne smukke lampe i nuance rose har en indbygget USB-port, så du nemt kan oplade dine enheder. Perfekt til moderne indretning, hvor stil og funktion går hånd i hånd.

Umage Asteria bordlampe koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 19,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.670 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.670 kr (03. april 2026) og 1.999 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Asteria bordlampe Nuance rose : Erling Christensen Møbler
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Asteria bordlampe m/USB, rose/messing
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Asteria bordlampe med USB, lyserød
2.159 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Asteria table Bordlampe Ø31 cm Nuance Rose
2.995 kr
Total: 2.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lamper