Umage Around the World Mini Skærm

Bedste pris
Stabil pris
1.039kr
1.580 krSPAR 34%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Umage Around the World mini lampeskærm er inspireret af Jules Vernes univers og designet i smukt mundblæst opalglas. Den mælkehvide farve og unikke form, der minder om en luftballon, skaber en fortryllende atmosfære i ethvert rum. Toppen i sort metal giver et moderne og stilrent udtryk.

Umage Around the World Mini Skærm koster lige nu 1.039 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 909 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 909 kr (10. marts 2026) og 1.039 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.039 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Around the world mini skærm White m. sort top : Erling Christensen Møbler
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Around the World mini pendelskærm, opal/sort
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Around World lampeskærm Ø21 cm White/black
1.580 kr
Total: 1.580 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lampeskærme