Umage Around the World Mini Lampeskærm

Bedste pris
Stabil pris
1.039kr
1.580 krSPAR 34%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Umage Around the World Mini lampeskærm er smukt fremstillet i mundblæst opalglas med en iøjnefaldende form, der minder om en luftballon. Dens mælkehvide overflade og elegante design gør den til et stilfuldt valg til enhver pendel.

Umage Around the World Mini Lampeskærm koster lige nu 1.039 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 909 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 909 kr (10. marts 2026) og 1.039 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.039 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Around the world mini skærm White m. hvid top : Erling Christensen Møbler
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Around the World mini pendelskærm, opal/hvid
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Around World lampeskærm Ø21 cm hvid/hvid
1.580 kr
Total: 1.580 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lampeskærme