Umage Around the World mini lampeskærm

Umage Around the World mini lampeskærm er en elegant tilføjelse til dit hjem, designet af Luigi Vittorio Cittadini. Denne lampeskærm er lavet af mundblæst opalglas og har en form, der minder om en luftballon, inspireret af Jules Vernes univers. Den passer perfekt til både bord- og gulvlamper, og dens mælkehvide nuance tilføjer en fortryllende atmosfære.

Umage Around the World mini lampeskærm koster lige nu 863 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 809 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 809 kr (10. marts 2026) og 1.079 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 863 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Around the World mini lampeskærm, opal
863 kr
+ fri fragt
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Around the world mini skærm White : Erling Christensen Møbler
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lampeskærme