Umage Around the World Medium Lampeskærm

Bedste pris
Stabil pris
1.779kr
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Umage Around the World lampeskærm er inspireret af luftballoner og forfatteren Jules Verne. Fremstillet i mundblæst opalglas, tilføjer den et unikt præg til enhver bord- eller gulvlampe. Dens mælkehvide nuance skaber et blødt og behageligt lys.

Umage Around the World Medium Lampeskærm koster lige nu 1.779 kr. En stigning på 42,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.246 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.246 kr (10. marts 2026) og 1.779 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.779 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Around the world medium skærm White : Erling Christensen Møbler
1.779 kr
+ fri fragt
Total: 1.779 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Around the World medium lampeskærm, opal
1.779 kr
+ fri fragt
Total: 1.779 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lampeskærme