Umage Aluvia Lampeskærm Medium Pearl White

Umage Aluvia lampeskærm i aluminium kombinerer stil og funktionalitet. Skærmens design med lette og robuste blade passer perfekt som pendel, gulv- eller væglampe i ethvert moderne hjem. Det tidløse pearl white udtryk sikrer, at lampen falder naturligt ind i enhver indretning.

Umage Aluvia Lampeskærm Medium Pearl White koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.749 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.749 kr (10. marts 2026) og 1.999 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Aluvia medium skærm, pearl hvid
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Aluvia lampeskærm i aluminium Medium
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Aluvia lampeskærm, hvid, Ø59 cm
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Aluvia lampeskærm Ø 59 cm Pearl White
2.995 kr
Total: 2.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lampeskærme