Ulefos dæksel Ø667 mm SG-jern

Ulefos dæksel Ø667 mm er fremstillet i SG-jern og leveres med pakning. Dækslet passer til 600 mm karm og har en maksimal belastning på 40 ton. Det er velegnet til brug i afløbs- og kloaksystemer, hvor der stilles krav til holdbarhed og tæthed. Højden på dækslet er 50 mm, og det kan anvendes sammen med karmene nævnt under relaterede varer.

Ulefos dæksel Ø667 mm SG-jern koster lige nu 5.399 kr. En stigning på 8,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.989 kr. Vores prishistorik bygger på 65 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.989 kr (30. maj 2026) og 5.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ulefos dæksel Ø66 cm til karm på 600 mm Maks. belastning 40 ton
5.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ulefos dæksel m/pakning 40 ton, Ø667 mm
5.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 6.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ulefos dæksel m. pakning Ø667mm, 40ton SG-jern
5.699 kr
+ 599 kr fragt
Total: 6.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ulefos dæksel m/pakning, 40 ton Ø667 mm SG-jern
5.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 6.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ulefos