Udos Choice Ultimate Oil Blend

Udos Choice Ultimate Oil Blend er en økologisk olieblanding, der tilbyder en optimal kilde til essentielle fedtsyrer som Omega-3. Denne unikke sammensætning understøtter sundhed og velvære ved at give kroppen de næringsstoffer, den har brug for til daglig funktion. Oplagt til dem, der søger en kvalitetsoile til kosttilskud.

Udos Choice Ultimate Oil Blend koster lige nu 234 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 215 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 215 kr (27. marts 2026) og 234 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 234 kr hos Økologisk-Supermarked.

Sammenlign priser

Bedste pris
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Udos Choice Oil Økologisk 500 ml
234 kr
+ 59 kr fragt
Total: 293 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Udos Choice® Ultimate Oil Blend
242 kr
+ fri fragt
Total: 242 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Udo´s Choice Oil Ø, 500ml.
249 kr
+ 35 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Udos Choice 3-6-9 500 ml.
259 kr
+ 34 kr fragt
Total: 293 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Udo´s Choice oil 500 ml.
270 kr
+ 39 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Udo's Choice
Kategori: Trylleri og festartikler