Udos Choice B. Infantis

Bedste pris
Stabil pris
215kr
300 krSPAR 28%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

Udos Choice B. Infantis er et probiotisk kosttilskud i pulverform, der indeholder mælkesyrebakterien Bifidobacterium longum subsp. infantis. Hver dosis på 1,5 gram sikrer mindst 3 milliarder levedygtige bakterier, der bidrager til en sund tarmflora og fordøjelse.

Udos Choice B. Infantis koster lige nu 215 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 215 kr (17. april 2026) og 215 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 215 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Udos Choice B. Infantis 75g.
215 kr
+ 34 kr fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Udos Choice B. Infantis Probiotika
226 kr
+ fri fragt
Total: 226 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Udo´s Choice B. Infantis, 75g.
250 kr
+ 35 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
B. Infantis 75 gram
267 kr
+ 59 kr fragt
Total: 326 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Udos Choice B. Infantis 75 gram
300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Udo's Choice
Kategori: God Pris