Ubiquiti UVC-G5 Pro

4.8 (31 anmeldelser)

Ubiquiti UVC-G5 Pro er et professionelt 4K netværksovervågningskamera, designet til både indendørs og udendørs brug med IP65-klassificering. Det tilbyder 3x optisk zoom og intelligent AI-detektering af mennesker, køretøjer og dyr. Med IR-natvision og en indbygget mikrofon sikrer det maksimal sikkerhed dag og nat.

Ubiquiti UVC-G5 Pro koster lige nu 2.164 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.893 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.893 kr (17. april 2026) og 2.164 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.164 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
2.164 kr
Total: 2.164 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
2.475 kr
Total: 2.475 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Camera G5 Pro
2.663 kr
+ fri fragt
Total: 2.663 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
2.729 kr
+ fri fragt
Total: 2.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro
2.840 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti G5 Professional kamera
2.863 kr
Total: 2.863 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UVC-G5-PRO PoE
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl
3.363 kr
Total: 3.363 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl
3.369 kr
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Protect Camera G5 Pro
4.474 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.513 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.7%

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Overvågningskameraer