Ubiquiti UniFi USW-Pro-48-POE

4.8 (50 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi USW-Pro-48-POE er en avanceret managed switch designet til moderne netværk. Med 48 Gigabit Ethernet-porte, 4 x 10 Gigabit SFP+ porte og PoE++ support, leverer den høj ydeevne og fleksibilitet til enhver netværksopsætning. Perfekt til virksomheder, der kræver pålidelig og kraftfuld netværksadministration.

Ubiquiti UniFi USW-Pro-48-POE koster lige nu 8.529 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.902 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.902 kr (27. april 2026) og 8.529 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.529 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Switch USW-PRO-48-POE Switch 48-porte 10 Gigabit PoE++
8.529 kr
Total: 8.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw Pro 48 Poe 600w
9.061 kr
Total: 9.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-48-POE Professional 48 PoE
9.122 kr
+ fri fragt
Total: 9.122 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi USW-PRO-48-POE Switch
9.490 kr
Total: 9.490 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw Pro 48 Poe 600w
9.494 kr
Total: 9.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Switch USW-PRO-48-POE Switch 48-porte 10 Gigabit PoE++
10.439 kr
+ fri fragt
Total: 10.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi 48p Gigabit Switch With 802.3bt Poe L3 Sfp+
12.858 kr
+ 39 kr fragt
Total: 12.897 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Hubs og switches
antal ethernet-porte: 48 porte, 52 porte
funktioner: Gigabit-ethernet, Lag 3, PoE, VLAN
switch-type: Administreret
type: Switches