Ubiquiti UniFi USW-PRO-48

4.8 (63 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi USW-PRO-48 er en avanceret switch designet til moderne netværk. Med 48 porte og 4 SFP+ slots tilbyder den pålidelig højhastighedsnetværk. Dens passive kølingsdesign sikrer en lydløs drift, hvilket gør den ideel til støjfølsomme miljøer.

Ubiquiti UniFi USW-PRO-48 koster lige nu 4.539 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.362 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.362 kr (18. april 2026) og 4.749 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.539 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Switch Pro 48
4.539 kr
+ fri fragt
Total: 4.539 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Switch PRO 48 Switch 48-porte Gigabit
4.908 kr
Total: 4.908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti Unifi 48 Port L3 SFP+
4.911 kr
Total: 4.911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti UniFi Switch PRO 48, managed, L2/L3, Gigabit Ethernet, rackmontering, 1U
5.075 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.114 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw Pro 48
5.124 kr
Total: 5.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw Pro 48
5.374 kr
Total: 5.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi USW-PRO-48
5.759 kr
+ fri fragt
Total: 5.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Switch Pro 48, Switch, L3, Administreret
7.036 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.075 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Hubs og switches