Ubiquiti UniFi UBB Building Bridge

4.8 (33 anmeldelser)
Ubiquiti UniFi UBB Building Bridge
Bedste pris
Stabil pris
2.529kr
4.404 krSPAR 43%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Ubiquiti UniFi UBB Building Bridge er en trådløs bro designet til at forbinde bygninger med pålidelig netværksdækning. Med Wi-Fi 5-teknologi og dual-band 5 GHz og 60 GHz, sikrer den højhastigheds- og langdistanceforbindelser, ideelt til forretningsmiljøer, der kræver stabil og hurtig dataoverførsel.

Ubiquiti UniFi UBB Building Bridge koster lige nu 2.529 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 31,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.689 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.529 kr (16. juni 2026) og 3.689 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.529 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti 60 GHz wireless
2.529 kr
+ fri fragt
Total: 2.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti Unifi Building-to-Building Bridge 1.7Gbps
3.689 kr
Total: 3.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Bridge Single Unit
4.249 kr
Total: 4.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Bridge 2-pack
4.249 kr
Total: 4.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi UBB Building Bridge
4.404 kr
+ fri fragt
Total: 4.404 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværksbroer