Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall

4.6 (54 anmeldelser)

Oplev optimal trådløs forbindelse med Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall adgangspunkt. Designet til vægmontering og leverer pålidelig WiFi 7 dækning på 2,4 GHz, 5 GHz og 6 GHz frekvenser. Ideel til både erhvervslokaler og større boligområder, hvor stabilitet og hastighed er afgørende.

Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall koster lige nu 1.619 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.487 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.487 kr (18. april 2026) og 1.619 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.619 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wall Wifi 7 Access Point
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wall Wifi 7 Access Point
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wall Adgangspunkt 2,4/5/6 GHz WiFi 7 Hvid
1.657 kr
Total: 1.657 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Pro Wall
1.718 kr
+ fri fragt
Total: 1.718 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquti U7 Pro Wall Accesspunkt
1.790 kr
Total: 1.790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Wall-mounted WiFi 7 AP with 6
2.079 kr
+ fri fragt
Total: 2.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Wall-mounted Wifi 7 Ap W 6 Spatial Streams And 6 Ghz Support
2.381 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.420 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.9%

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Trådløse adgangspunkter