Ubiquiti UniFi U7 Pro

4.7 (334 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi U7 Pro er et access point med trådløs forbindelse, der understøtter både Wi-Fi 6 og Wi-Fi 7. Enheden kan monteres på væg eller loft og fungerer på 2,4 GHz, 5 GHz og 6 GHz frekvensbånd. Med 6 GHz-understøttelse og 2,5 GbE uplink leverer den høj ydeevne og stabil forbindelse i hjemmet eller på kontoret, også i krævende miljøer.

Ubiquiti UniFi U7 Pro koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.369 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.369 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wifi 7 Access Point
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFI 7 Pro Trådløs forbindelse 2,4/5/6GHz WiFi 7
1.550 kr
Total: 1.550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Pro
1.580 kr
+ fri fragt
Total: 1.580 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti Access Point U7 Pro
1.590 kr
Total: 1.590 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi 7 Pro U7-Pro Access Point
1.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti U7 Pro, WiFi 7 AP med 6 GHz support
1.826 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.865 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFI 7 Pro Trådløs forbindelse 2,4/5/6GHz WiFi 7
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi 7 Pro -WiFi-accesspoint
2.044 kr
Total: 2.044 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Trådløse adgangspunkter