Ubiquiti UniFi U7 Long-Range

4.7 (47 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi U7 Long-Range er et kompakt access point, der understøtter Wi-Fi 7 og dual-band 2,4/5 GHz. Det er velegnet til både hjem og kontor, hvor der ønskes hurtig og stabil trådløs dækning. Enheden kan monteres på væg eller loft og understøtter op til 300 samtidige brugere. Med 2,5 GbE PoE-uplink forenkles installationen og netværksforbindelsen forbedres.

Ubiquiti UniFi U7 Long-Range koster lige nu 1.249 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.205 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.205 kr (09. maj 2026) og 1.249 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U7 Long Range Access Point
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti U7 Long-Range Trådløs forbindelse 2,4/5GHz WiFi 7
1.300 kr
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Long-Range
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi U7 LR access point
1.390 kr
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti U7 Long-Range WiFi 7 AP
1.459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti U7 Long-Range Trådløs forbindelse 2,4/5GHz WiFi 7
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi 7 Pro U7-Pro Access Point
1.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Trådløse adgangspunkter