Ubiquiti UniFi U7 Lite

4.6 (163 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi U7 Lite er et kompakt access point designet til både private og små erhvervsmiljøer. Med WiFi 7 teknologi, dual-radio 2.4/5 GHz og 2.5 GbE uplink sikrer det en stabil og hurtig trådløs forbindelse. Enheden er både væg- og loftmonterbar, hvilket giver fleksible installationsmuligheder.

Ubiquiti UniFi U7 Lite koster lige nu 764 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 752 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 752 kr (17. april 2026) og 764 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 764 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi U7 Lite Trådløs forbindelse 2,4/5GHz WiFi 7
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U7 Lite Access Point
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U7 Lite Access Point
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi U7 Lite adgangspunkt
790 kr
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Lite
830 kr
+ 39 kr fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UniFi roaming-adgangspunkt U7 Lite
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti U7-Lite, WiFi 7 AP, 4 spatial streams, 2.5 GbE uplink
898 kr
+ 39 kr fragt
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi 7 Lite U7-Lite access point
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti U7 Lite
1.191 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi U7 In-Wall
1.601 kr
+ fri fragt
Total: 1.601 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Trådløse adgangspunkter