Ubiquiti UniFi Switch USW-48-POE

4.9 (30 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Switch USW-48-POE er en administreret 48-port Gigabit switch, der tilbyder 32 PoE+ porte og fire SFP porte. Den er ideel til effektiv netværksadministration og understøtter en bred vifte af opsætningsmuligheder via UniFi Controller eller Cloud Key Controller.

Ubiquiti UniFi Switch USW-48-POE koster lige nu 4.488 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.432 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.432 kr (05. maj 2026) og 4.488 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.488 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Switch USW-48-POE Switch 48-porte Gigabit PoE+
4.488 kr
Total: 4.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw 48 Switch 210w
4.849 kr
Total: 4.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi Switch USW-48-POE Switch 48-porte Gigabit PoE+
4.977 kr
Total: 4.977 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Switch Standard 48 PoE
5.077 kr
+ fri fragt
Total: 5.077 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw 48 Switch 210w
5.244 kr
Total: 5.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi USW-48-POE switch
5.490 kr
Total: 5.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Switch USW-48-POE Switch
5.850 kr
+ 49 kr fragt
Total: 5.899 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Switch USW-48-POE Switch 48-porte Gigabit PoE+
5.899 kr
+ fri fragt
Total: 5.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi 48port Gigabit Switch With Poe And Sfp
7.377 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.416 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Hubs og switches