Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Gen2

4.8 (194 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Gen2 er en administreret Layer 2-switch med 24 Gigabit Ethernet-porte. Den tilbyder lynhurtige PoE-forbindelser til netværksenheder som access points og kameraer og har 52 Gbps intern kapacitet. Det kompakte og ventilatorløse design gør den ideel til rackmontering.

Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Gen2 koster lige nu 2.949 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.855 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.855 kr (16. april 2026) og 2.949 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.949 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Gen2
2.949 kr
Total: 2.949 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Switch 24-porte Gigabit PoE++
3.085 kr
Total: 3.085 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw 24 Poe Switch 100w
3.119 kr
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw 24 Poe Switch 100w
3.186 kr
Total: 3.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Switch Standard 24 PoE
3.261 kr
+ fri fragt
Total: 3.261 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti USW-24-POE Switch
3.490 kr
Total: 3.490 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti USW-24-POE Gen 2
3.739 kr
+ fri fragt
Total: 3.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti USW-24-POE
3.896 kr
Total: 3.896 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Switch
3.930 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.979 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi 24port Gigabit Switch With Poe And Sfp
4.554 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.593 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Hubs og switches