Ubiquiti UniFi Switch USW-24

4.7 (34 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Switch USW-24 er en administreret Layer 2-switch med 24 Gigabit Ethernet-porte og 2 SFP-porte. Designet til at forbedre netværksperformance i professionelle miljøer, tilbyder den pålidelighed og fleksibilitet med mulighed for fiber uplinks.

Ubiquiti UniFi Switch USW-24 koster lige nu 1.821 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.679 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.679 kr (26. april 2026) og 1.821 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.821 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Switch USW-24 Switch 24-porte Gigabit
1.821 kr
Total: 1.821 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti Unifi Switch Standard 24
1.892 kr
+ fri fragt
Total: 1.892 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw 24 Switch
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti UniFi Switch 24, managed, L2, 24 Gigabit Ethernet, rackmontering
1.995 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.034 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Usw 24 Switch
2.024 kr
Total: 2.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Switch USW-24 Switch 24-porte Gigabit
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi Switch 24, sølv
2.308 kr
Total: 2.308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Switch Usw-24, Switch, Administreret
2.724 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.763 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.8%

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Hubs og switches