Ubiquiti UniFi Switch Pro Max 16 PoE

4.8 (93 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Switch Pro Max 16 PoE er en effektiv Layer 3 switch med 16 porte, der inkluderer PoE++ understøttelse. Denne switch tilbyder 12 PoE+ og 4 PoE++ porte, suppleret med 2.5GBase-T og 10 Gigabit Ethernet, hvilket gør den ideel til krævende netværksmiljøer. Med dens fleksible monteringsmuligheder kan den nemt tilpasses til både stationære og rackmonterede installationer.

Ubiquiti UniFi Switch Pro Max 16 PoE koster lige nu 3.244 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.945 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.945 kr (27. april 2026) og 3.244 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.244 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Pro Max 16 Poe Swich
3.244 kr
Total: 3.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Switch Pro Max 16 PoE Switch 16-porte PoE++
3.272 kr
Total: 3.272 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Switch Pro Max 16 PoE
3.385 kr
+ fri fragt
Total: 3.385 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Pro Max 16 Poe Swich
3.431 kr
Total: 3.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti USW-Pro-Max-16-PoE switch
3.690 kr
Total: 3.690 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti A 16-port, Layer 3
3.929 kr
+ fri fragt
Total: 3.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti A 16-port, Layer 3 Etherlighting? Switch With 2.5 Gbe, Poe++
4.632 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.671 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Hubs og switches