Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE

4.9 (437 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE er en kompakt og administreret netværksswitch med 8 Gigabit-porte, hvoraf 4 er PoE+. Denne switch er ideel til små netværk og giver fleksible monteringsmuligheder som vægmontering. Med en gennemstrømning på 8 Gbit/s sikrer den pålidelig netværksydelse.

Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE koster lige nu 899 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 842 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 842 kr (16. april 2026) og 899 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Switch Lite 8 Poe
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Switch Lite USW-Lite-8-POE Switch 8-porte Gigabit PoE+
934 kr
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Switch Lite 8 Poe
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE, managed, L2, Gigabit Ethernet, vgmonterbar
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE USW-Lite-8-PoE
1.170 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi USW-LITE-8-POE 8-ports PoE-switch
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Switch Lite Usw-lite-8-poe, Switch, Administreret
1.340 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.3%

Specifikationer

Kategori: Netværk