Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra

4.6 (49 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra tilbyder fleksibelt og højtydende Wi-Fi med robust dækning og avancerede sikkerhedsfunktioner. Dual-band radioer på 2,4 GHz og 5 GHz understøtter hurtige forbindelser, mens MIMO-teknologi og interne antenner sikrer stabilitet. IPX6-klassificeret for udendørs brug og PoE-drevet, nem at montere og administrere via en webbaseret controller.

Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra koster lige nu 607 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 590 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 590 kr (30. april 2026) og 617 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 607 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti Swiss Army Knife UK-Ultra Adgangspunkt 2,4/5 GHz Hvid
607 kr
Total: 607 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Swiss Army Knife Ultra Access Point
636 kr
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra adgangspunkt
689 kr
Total: 689 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Swiss Army Knife Ultra Access Point
724 kr
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
UniFi Swiss Army Knife Ultra Multifunktions WiFi/Cellular Bridge
728 kr
+ 39 kr fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra
775 kr
+ 49 kr fragt
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Swiss Army Knife UK-Ultra Adgangspunkt 2,4/5 GHz Hvid
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife
907 kr
+ 39 kr fragt
Total: 946 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi UK Ultra Dual-band WiFi-basestation
915 kr
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Swiss Army Knife
968 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Trådløse adgangspunkter